Konsorcjum Marki Poznań

Tutaj dowiesz się czym jest Konsorcjum oraz jak i w jakich obszarach możesz z nami współpracować.

Projekt Konsorcjum Marki Poznań...

...to platforma trwałej współpracy marketingowej pomiędzy Miastem a podmiotami działającymi na jego terenie. Głównym celem funkcjonowania Konsorcjum jest osiągnięcie synergii wizerunkowej Miasta i współpracujących z nim instytucjami.

Poznań to miejsce otwarte na biznes, kulturę oraz sport.

Miasto dostrzega także liczne rzesze utalentowanych i zaangażowanych społecznie mieszkańców. To właśnie tu z powodzeniem udaje się realizować śmiałe pomysły oraz wielkie idee. Dowodem na ogromny intelektualny i gospodarczy potencjał miasta są wielkie poznańskie marki, które od lat z powodzeniem tutaj funkcjonują.

W tej edycji Konsorcjum...

...oprócz znaku made in przeznaczonego dla poznańskich przedsiębiorstw wystartują również dwa kolejne znaki: Inspired by Poznań - skupiający wydarzenia kulturalne, naukowe i sportowe odbywające się w Poznaniu oraz znak Poznań Pozitive dedykowany do promowania niecodziennych i wyjątkowych inicjatyw oraz osób.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chciałbyś by twoja firma była częścią projektu Konsorcjum Marki Poznań i realizowała projekty wspólnie z Miastem oraz partnerami biznesowymi – nie wahaj się, aplikuj już dziś!

Zobacz kto już dołączył

Jesteś organizatorem wydarzenie kulturalnego, naukowego bądź sportowego? Uważasz, że Poznań jest miejscem w którym dzieją się rzeczy ponadprzeciętne, którymi warto się pochwalić? Zgłoś je do znaku Inspired by Poznań już dziś!

Zgłoś swoje wydarzenie i bądź częścią czegoś wyjątkowego!

Formularz aplikacyjny
Czujesz, że Poznań to idealne miasto by rozwijać swoje pasje i zainteresowania? Osiągnąłeś już jakiś sukces w swojej dziedzinie? Masz duży potencjał oraz pozytywne nastawienie do świata? 

Wypełnij formularz i pokaż nam jak bardzo jesteś zakręcony! Tu nie ma ograniczeń – zapraszamy do współpracy zarówno indywidualistów jak i grupy, stowarzyszenia, miejsca oraz startupy, które swoją działalnością wystają ponad szereg.

Aplikuj już dziś!

Formularz aplikacyjny