Grecos

Grecja to kraj wielkiego błękitu, złotego słońca i niezmierzonych, tajemniczych dróg . Kreta, Rodos, Peloponez… Krainy marzeń. Nie jesteśmy touroperatorem, który chce pokazać swoim turystom cały świat. Kochamy Grecję. Tę, która łączy w sobie wielość smaków, kolorów i zapachów. To dziesiątki wspaniałych wysp oraz to, co nazywane jest esencją Grecji. Jednym słowem- nasz raj na ziemi. Jako organizator Wielkich Greckich Wakacji udowadniamy, że podróżom może przyświecać filozofia odkrywania, a docieranie do piękna, natury i historii jest fascynującą przygodą. Pragniemy rozbudzić tę miłość oraz pasję w polskich turystach zapraszając do skorzystania z szerokiego wyboru niezapomnianych wakacji. Każdy kierunek to przemyślana, nieszablonowa propozycja odkrycia własnej, najwspanialszej Grecji.

Grecos Holiday od ponad 10 sezonów jest organizatorem wakacji dla setek tysięcy Polaków. Firma oferuje kompleksowo  przygotowane wyjazdy turystyczne zawierające, przelot, pobyt w hotelu, ubezpieczenie, transfery oraz opiekę rezydentów. Klienci Grecosa latają na wielkie greckie wakacje z 9 lotnisk w Polsce. Jako specjalista wyjazdów wakacyjnych do Grecji, oferuje największy wybór słonecznych plaż -18 najpiękniejszych miejsc wybranych przez znawców Grecji oraz skąpaną w słońcu Majorkę.

Jesteśmy specjalistami od Grecji. Nie tylko znamy ten kraj doskonale- dla nas Hellada to styl życia, pasja. Chcemy naszych klientów wciągnąć do naszego greckiego świata i zapewnić profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie!

Dbamy o to, żeby greckie wakacje były dla wszystkich niezapomniane i beztroskie. Dlatego pracujemy nad zapewnieniem jeszcze lepszego serwisu obsługi naszych klientów. Chcemy powrócić do starej, dobrej tradycji, kiedy rezydent był podczas wakacji osobą, która nie tylko pomaga, ale też doradza. Zna doskonale miejsce, w którym pracuje. Potrafi zaproponować wiele różnych możliwości odkrycia wyspy, czy regionu. Naszą filozofią jest krótkie hasło: rezydent= reżyser wakacji.