Holicon


Działamy na rynku od 2004 roku i  specjalizujemy się w świadczeniu usług typu business process outsourcing. Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa procesów w obrębie przedsięwzięć biznesowych naszych Klientów. Działamy w czterech obszarach kompetencyjnych: wsparcie szeroko rozumianych działań sprzedażowych i marketingowych, budowanie relacji z Twoimi klientami, efektywne rozwiązania IT oraz usługi marketingu spersonalizowanego.
Podczas  wieloletniej obecności na rynku w gronie naszych Klientów znaleźli się  m.in. Cyfrowy Polsat, Netia, Tauron, Lidl, Eurocash, BZ WBK, Volkswagen Polska, T-mobile, ING Życie, Skoda Auto Polska, Provident, EMPIK. Nasi klienci doceniają nas za wyróżniającą się na rynku jakość świadczonych usług. Branża callcenter nagrodziła naszych konsulatów m.in. wyróżnieniami
w konkursie „Telemarketer roku 2012”, organizowanym przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego. Naszym celem jest budowanie świadomości marki na rynku lokalnym oraz ekspansja na rynki zagraniczne.